Služby

Co vám můžeme nabídnout

Projekt "na klíč"

Součástí námi poskytovaných služeb je také realizace (montáž) osvětlení. Záleží pouze na zákazníkovi, zda chce dodat samotná svítidla nebo uskutečnit také instalaci. Montáže vždy provádíme ve spolupráci s renomovanými elektroinstalačními firmami a samozřejmostí je také zajištění revizní zprávy.

Zpracování světelného projektu

Našim zákazníkům zcela zdarma nabízíme vypracování světelného projektu, pomocí něhož navrhneme vhodná svítidla na konkrétní pracoviště tak, aby byla dodržena požadovaná intenzita osvětlení. Součástí projektu je také cenová kalkulace investice, úspora a návratnost. Budete tak mít k dispozici veškerá potřebná data.

Individuální přístup

Víme, že každý výrobní prostor, sportovní hala,sklad, škola a v podstatě každé místo ve kterém je zapotřebí svítit má svá specifika. S ohledem na tento fakt jsme se rozhodli jít cestou maximálně možného osobního přístupu. Vyšleme k vám jednoho z našich specialistů na osvětlení který s vámi požadované prostory projde, případně vše zaměří, zajistí veškerá data a připraví vše ke zpracování světelného projektu a nabídky.

Svítidlo na míru

Pokud hledáte svítidlo s atypickými rozměry nebo vlastnostmi, neváhejte se na nás obrátit. Jakožto výrobci jsme připraveni„poprat“ se s jakoukoliv výzvou. Navrhneme vám svítidlo které bude přesně odpovídat vašim požadavkům a na zakázku jej vyrobíme.

Kvalita použitých technologií

Jelikož si jako výrobce zakládáme především na kvalitě našich svítidel, jdeme pouze cestou těch nejkvalitnějších komponentů.Proto v námi vyráběných svítidlech naleznete například LG diody či předřadníky Mean Well. Můžete se tak spolehnout nejen na vysokou kvalitu zpracování finálního produktu, ale také na dlouhou životnost každého z použitých komponentů.

Automatické řízení osvětlení

Námi vyráběná svítidla dodáváme včetně možnosti automatického řízení intenzity osvětlení pomocí DALI. Tuto variantu lze využít především v prostorech se světlíky nebo velkým počtem oken. Systém si tak pomocí senzorů hlídá a udržuje zvolenou intenzitu osvětlení na pracovišti v závislosti na světle přicházejícím zvenčí. Pokud je o tuto variantu ze strany zákazníka zájem, každý prostor navrhujeme a řešíme individuálně dle požadavků, rozmístění vybavení, umístění světlíků atd.

Náhradní plnění

Našim zákazníkům nabízíme možnost odběru svítidel formou náhradního plnění. Tento benefit využívají především firmy, které nemají zaměstnáno dostatečné procento postižených vzhledem k celkovému počtu zaměstnanců. Namísto pouhého odvodu financí státu si tak lze pořídit moderní LED osvětlení právě formou náhradního plnění (odběru svítidel) přes naší chráněnou dílnu.

Kooperace kompletačních prací

V rámci naší chráněné dílny nabízíme firmám vše od drobných kompletačních prací, balení, třídění, 100% kontrolu až po složitou ruční výrobu.

Samozřejmostí je možnost vlastní dopravy materiálu, záruka přísné výstupní kontroly a preciznost zpracování dle standardů zákazníka.

Veškeré činnosti a výrobky lze po domluvě dodávat také v rámci náhradního plnění.